بنام خدا

شركت پاليز افزار افتخار دارد كه خود را به عنوان يك شركت حرفه اي، با تجربه بيش از 20 سال در زمينه طراحي و توليد دستگاه حضور و غياب، تابلو تبليغاتي و اطلاع رسانی ديجيتال، سیستمهای کنترل تردد و امنیت در ايران به شما معرفي نمايد.
شركت پاليز افزار در سال ۱۳۷۵ با هدف توليد ساعت حضور و غياب، تابلو تبليغاتي ديجيتال LED و سيستم هاي مرتبط با آنها در زمينه سخت افزار و نرم افزار تأسيس گرديد و گروههاي تخصصي اين شركت با تلاش بي وقفه سعي در ارتقاء كيفيت و عرضه محصولات ماندگار به بازار ايران را داشته و دارند و در حال حاضر مفتخر به خدمات رساني به هزاران موسسه، سازمان، كارخانه، کارگاه، بيمارستان، هتل و… مي باشد. توليدات امنيتي بر اساس تكنولوژيهاي كارتهاي هوشمند و اثر انگشت و ثبت چهره جايگاه ويژه اي در طراحيهاي شركت دارند و در اين راستا محصولاتي مانند دستگاههاي حضور و غياب، سيستمهاي مكانيزه پاركينگ، سيستمهاي صدور ژتون غذا و كنترل تردد توسط اثر انگشت ثبت شده بر روي كارتهاي هوشمند (مايفر)، قفلهاي اثر انگشت، استارت خودرو توسط اثر انگشت و دستگاههاي اعتباري به دو صورت online و offline را به انجام رسانده ايم.

اين شركت در راستاي توسعه تجارت و خدمات رساني كاملتر به مشتريان خود توسعه و تجهيز نمايندگيهاي فعال را همواره مد نظر قرار داده است تا آنها با توجه به سرويس و دانش بهتر بتوانند زمينه فروش را تقويت و سرويس منظم تر را به مشتريان شركت پاليز افزار ارائه نمايند.

كيفيت برتر، قيمت مناسبتر و سرويس سريع، ما را قادر ساخته تا فرصتهاي تجاري بيشتري را خلق، سود بالاتر و قابليت انعطاف پذيري در انتخاب كالا را براي استفاده كننده نهائي از محصولات پاليز افزار فراهم نمائيم.

ما با افتخار اعلام می کنیم شرکت پالیزافزار در راستای کمک به رشد اقتصادی و ایجاد شغل 50 نفر  به صورت مستقیم و 350 نفر به صورت غیر مستقیم فعالیت داشته است.

ما برای فراگیری و ارتقاء تکنولوژی روز دنیا اقدام به دریافت نمایندگی عرضه دستگاههای شرکت ویردی (Virdi) کره جنوبی از سال 1380 نمودیم و شرکت پالیزافزار تنها نماینده رسمی ویردی (Virdi) می باشد.

شرکت پالیزافزار دارای امتياز چهار درشوراي عالي انفورماتيك مي باشد.